LEDENLIJST

Voorzitter:

René de Vries

Eigenaar Revis Zwembaden

Het Helmhout 69-71, Drachten

rene@revis.info


Vice voorzitter:

Ronald Wagelaar

Eigenaar De Vries Trappen

Tinweg 4, 8445 PD Heerenveen

r.wagelaar@devriestrappen.nl


Secretaris:

Douwe van Drogen

DGA Hypotheek Drachten

Eigenaar Woningcoach Friesland

Markt 4, Drachten

douwe@hypotheek-drachten.nl


Penningemeester:

Jelmer Bosma

Eigenaar Hemmes Schoenen

Zuiderbuurt 5, 9203 CS Drachten

hemmesschoenen@planet.nl



Leden:

Aletta Bos

Eigenaar BOS Bloemen

Lijsterbeswal 3, 9203 LX Drachten

aletta@bosbloemen.info


Bram Jongschaap

Eigenaar Recreatech

Aardappelland 11,  Drachten

Bramjongschaap@gmail.com


Douwe Beintema

Eigenaar Douwe Beintema Mannenmode

Zuiderpromenade 11-13

9203 CS Drachten

douwe70@planet.nl


Edwin Gradussen

Eigenaar Gradussen Metaalbewerking

Janssenlaan 4, 9207 JD Drachten

info@gradussenmetaalbewerking.nl


Harry Noordhof

Eigenaar Scheepstra Drachten

Jelle Plantingastraat 34, 9204 LM Drachten
harry@noordhof.nl


Jan Klaver

Eigenaar Klaver Reclame Producties

Martin Luther Kingsingel 74, 9203 JC Drachten

jan@klaver-rp.nl


Jan Taekema

Eigenaar JPD Personeelsdiensten / ICP

Het Helmhout 8, Drachten

Jan@jpdpersoneelsdiensten.nl


Jan Wiebe Tolman

Eigenaar Autobedrijf Tolman Drachten

Roef 17, 9206 AK Drachten

j.w.tolman@tolman.nl


Jeroen Groen

Eigenaar PublishZo Uitgeverijsoftware

Uitgeverijsoftware

Theo van Doesburgstraat 2, 9204 KW Drachten

0611 119 209

jeroen@publishzo.nl


Mr. Just M.E. Hamming

Juist Just Advocatuur

Van Knobelsdorffplein 10

9203 DJ  Drachten

Info@justhamming.nl



Johan Sinninghe

Eigenaar brasserie Oud Zuid

Zuiderbuurt 6, Drachten

info@brasserieoudzuid.nl


Kees Vermeulen

Eigenaar La Provence Kaas & Wijn

Zuidkade 28, 9203 CL Drachten

info@laprovencekaasenwijn.nl


Kevin Post

Bedrijfsbureau Post Cleaning

De Giek 15, 9206 AS Drachten

kevin.post@postcleaning.nl


Liekele Kamminga

Eigenaar Kamminga's Slachtbedrijf

Grensweg 4/6, 9231 HV Surhuisterveen

liekelekamminga@hotmail.com


Marc Kammeraad

DGA Confina

Zonnedauw 3, 9212 PC Drachten

marc@confina.nl


Nico Rodenburg

Eigenaar Rodenburg Vastgoed bv

Burg. Wuiteweg 51, 9203 KA Drachten

rodenburg@me.com


Nico Smit

Eigenaar Rebellution

Folgeralaan 2-2, 9207 AJ Drachten

nicolaas.smit@rebellution.eu


Pieter Boudewijn de Leur

Eigenaar Restaurant BINNEN Eten|Drinken

Noordkade 54, 9203 CE Drachten

info@stapbinnen.nl


Robert Bakker

Directeur Kijlstra Riolering

Tussendiepen 8, 9206 AD Drachten

r.bakker@kijlstra.eu


Robert Numan

Eigenaar Sleutel + Slot

Markt 8, 9203 AA Drachten

info@sleutelplusslot.nl


Sven Boxum

Jennifeu-Malibu, Champino,

de Skihut, Ribhouse Bronco

Noordkade 66-69, 9203 CG Drachten

sven@feudrachten.nl


Stefan Brandsma

Eigenaar Zorgfinancials

Museumplein 3, Drachten

0624 713 712

stefanbrandsma@gmail.com


Theun Rooks

Eigenaar Rooks HAC

De Wijnakker 1

0655 536 920

theunrooks@gmail.com


Wiebren Nieuwenhuis

Dir. Wilgen Beheer bv

Nachtlân 38, 9213 RG De Wilgen

wnieuwenhuis@wilgenbeheer.nl


Wim Eilering

Eigenaar Retailplan b.v.

Torenstraat 23a, 9203 BD Drachten

info@retail-plan.nl